Wyjazd przedszkolaków do sali zabaw ,,Eu Geniusz”

W dniu 14 czerwca 2023r. dzieci z grupy zerowej oraz 3 i 4 latków z przedszkola w Pałecznicy  wybrały się  na wycieczkę do sali zabaw „Eu Geniusz”
w Lubartowie. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W tym wyjątkowym  miejscu dzieci miały do dyspozycji  konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnię, basen z piłkami. W sali przedszkolaki mogły  skorzystać z licznych atrakcji takich jak: duży domek, kuchnia, stragan, pojazdy, tory, klocki, , sklep, akcesoria  dla lalek, piłki do skakania, i wiele innych…! Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Największym powodzeniem cieszyły się labirynty i basen z piłeczkami. Maluchy radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię.  Oprócz zabawy dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlarskich. Każde dziecko samodzielnie wykonało mydełko, które później zabrało do domu.

Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do przedszkola. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie odwiedzimy salę zabaw.

 

Alina Mroczek i Dorota Kaczor

« z 2 »