POCZTA WALENTYNKOWA

14 lutego 2023 r. uczniowie naszej szkoły z klas I–VIII obchodzili Dzień Świętego Walentego, czyli święto potocznie nazywane Walentynkami. To świetna okazja, by wyrazić sympatię wobec innych, bliskich nam osób, powiedzieć komuś, że go lubimy, że jest sympatyczny, miły i że jest dla nas kimś ważnym.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Od2 lutego przygotowana i ozdobiona skrzynka czekała na stoliku na górnym korytarzu na kartki walentynkowe. Każdy z uczniów przez ponad tydzień mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę.

13 lutego korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy, a następnego dnia starannie przygotowane i ozdobione kartki zostały doręczone do adresatów: uczniów, a także nauczycieli. Funkcje listonoszek pełniły: Klaudia Pszczoła oraz Amelia Gałązka.

Tego dnia w strojach uczniów i nauczycieli dominował kolor czerwony.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom naszej szkoły za aktywne przystąpienie do akcji.

Był to szczególny dzień wyrażania sympatii i przyjaźni.

Samorząd Uczniowski