DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH I-III

10 luty był dniem niezwykle ważnym i uroczystym dla uczniów klas I-III naszej szkoły. W tym dniu dzieci zaprosiły swoje ukochane Babcie oraz ukochanych Dziadków na przedstawienie z okazji ich święta przygotowane pod opieką pani Anety Wójcik- Wróblewskiej, pani Anny Piechoty oraz pani Anny Trojak. Uczniowie przygotowali uroczystość, podczas której zaśpiewali piękne piosenki oraz z niezwykłą starannością wyrecytowali wiersze z życzeniami dla Babć i Dziadków. Wszystkich zgromadzonych gości rozbawiło oraz zachwyciło przedstawienie o młodszej siostrze znanego wszystkim Czerwonego Kapturka – Zielonym Kapturku oraz jej przygodach i spotkaniu z Wilkiem.
Po przedstawieniu Dziadkowie wraz z wnukami zasiedli do słodkiego poczęstunku przy którym miło spędzili czas na pełnych uśmiechu oraz miłości rozmowach.
Pragniemy jeszcze raz z całego serca życzyć wspaniałym i niezastąpionym Babciom oraz Dziadkom dużo zdrowia,  radości i uśmiechu każdego dnia oraz jak najwięcej chwil spędzonych z ukochanymi wnukami i wnuczkami.
Amanda Gryczan