ANDRZEJKI W KLASACH IV-VIII

W czwartkowy wieczór 24 listopada, z okazji zbliżających się Andrzejek, Samorząd Uczniowski zorganizował dla klas IV- VIII zabawę andrzejkową.

Dyskoteka przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przekłuwanie szpilką serc z imionami dziewcząt i chłopców, kubki przyszłości, magiczne liczby, lanie wosku, przepowiednie ukryte w ciasteczkach to tylko niektóre z całego programu wróżb, które uatrakcyjniły andrzejkowe spotkanie. Wszystko po to, aby pobudzić wyobraźnię i „zajrzeć” w przyszłość, oczywiście z przymrużeniem oka. Uczniowie chętnie uczestniczyli we wróżbach przygotowanych przez „wróżki” z klas IV – VI. Zainteresowani mogli dowiedzieć się między innymi, co spotka ich w najbliższym czasie i jaka czeka ich przyszłość, jak będzie miała na imię ich sympatia, jaki zawód będą wykonywać, czy spełnią się ich marzenia.

Zabawę andrzejkową uświetniły również przeboje muzyczne, podczas których uczniowie mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Zorganizowana impreza andrzejkowa, pełna wrażeń i pozytywnych emocji, była okazją do dobrej zabawy oraz do podtrzymywania tradycji i zwyczajów ludowych.

Renata Kwiatek