TAK OSZCZĘDZAJĄ UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY :)

W 1 semestrze 2019/2020 r. odbyły się 4 konkursy, które miały na celu promocję SKO oraz zachęcenie uczniów do oszczędzania i rozsądnego gospodarowania kieszonkowym. Uświadomienie, że odkładanie i przemyślane wydatki pozwolą na realizację swoich planów i marzeń.

Konkursy:

  1. Mistrz oszczędzania” – w październiku podsumowano poprzedni rok szkolny, zostało nagrodzonych 7 uczniów z klas I – VI, którzy w roku szkolnym 2018/2019 zaoszczędzili na swoich książeczkach najwięcej pieniędzy. Uczniowie otrzymali nagrody pieniężne.

  2. Oszczędzam w SKO , bo marzę o…”konkurs plastyczny dla klas I-V, odbył się w październiku, wyróżnionych zostało 11 uczniów, którzy otrzymali nagrody książkowe.

  3. Świnka skarbonka” – konkurs plastyczny, odbył się na przełomie listopada i grudnia. Skierowany był do uczniów klas I-VI, wyróżniono 10 uczniów, którzy otrzymali nagrody książkowe.

  4. Historia SKO” prezentacja multimedialna, konkurs dla klas VI-VIII, odbył się w listopadzie. Nagrodą pieniężną zostały nagrodzone dwie uczennice
    z klasy 6.

Uczniowie otrzymali również dyplomy i gadżety banku PKO. Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach Szkolnej Kasy Oszczędności.

Autor: Maryla Staszek